Vyhledávání - klíčová slova

Vyhledávání - klíčová slova

vyhledávat slova v češtině
vyhledávat slova v angličtině
všechna slova
alespoň jedno ze slov
Vyloučit  slova: 
Řadit výsledky podle:
relevantnosti
počtu stažení
stáří (nejnovější napřed)

Hledat podle ID

 

Rozšířené vyhledávání

Rozšířené vyhledávání

Platby


Ve fotobance imagio.cz můžete platit dvěma následujícími způsoby:

Platební karta

Prvním a doporučeným způsobem je on-line platba pomocí Vaší platební karty MaterCard, Maestro, Visa nebo Visa Electron. Výhoda tohoto způsobu platby je především rychlost. Zakoupené kredity Vám budou připsány okamžitě po autorizaci transakce.

Platby kartou na internetu je nutné mít povolené Vaší vydavatelskou bankou. Informujte se prosím u Vaší banky, zda svou kartou mužete platit v síti internet.

Platby kartami jsou zabezpečené pomocí mezinárodně uznávaného standardu zabezpečení
3D Secure, který definovaly asociace VISA a MasterCard. Standard 3D Secure zajištuje všem zúčastněným stranám oproti bežným nebo neautentizovaným platbám provozovaným pres internet nesrovnatelně vyšší bezpecnost. Platba kartou na internetu je okamžite přesměrována a ověrřována u vydavatelské banky.

Společnost TAK spol. s r.o. nemá přístup k privátním datům zákazníka, pouze zabezpečenou cestou dostane potvrzení o platbě.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platba bankovním převodem

Zvolíte-li tuto variantu, bude Vám vygenerována zálohová faktura, kde budou uvedené veškeré údaje pro provedení platby. Zálohová faktura Vám bude zároveň zaslána e-mailem. Na základě údajů ze zálohové faktury provedete platbu a po obdržení platby Vám kredit v odpovídající výši připíšeme na Vaše kreditní konto. O této skutečnosti Vás budeme rovněž informovat e-mailem. Obvyklá doba mezi provedením platby a připsáním kreditu je 1-2 pracovní dny. Po připsání kreditu na Vaše konto Vám bude vystaven daňový doklad, který naleznete ve Vaší administraci úctu a záreveň zaslán e-mailem.

Číslo účtu: 43-6709690237/0100 (Komerční banka)
IBAN: CZ1101000000000426149101
BIC – SWIFT kód Komerční banky: KOMBCZPPXXX

Při mezinárodních platbách ze Slovenska prosím zvolte účtování poplatků "OUR", v opačném případě Vám nebudeme moci přičíst všechny Vaše objednané kredity.

Platby ze Slovenska
Vážení zákazníci, nově je možné zálohovou fakturu zaplatit i na účet číslo 2200066089/8330 (FIO) jako vnitrostátní platbu a vyhnout se tak vysokým bankovním poplatkům za mezinárodní převod. Platby je možné provádět v EUR i v CZK.

Jako variabilní symbol u platby použijte číslo zálohové faktury.

Tip: Pro urychlení platby můžete složit daný obnos na přepážce Komerční banky na náš účet. Takovou platbu jsme schopni identifikovat ještě týž den.Editor doporučuje
Housing cardboard with alarms
Three glasses of beer with barley and hops - 3D render
Evening beach. Sea, sun, palm trees and sand. Romantic summer vacation
F22 fighter jet
Fighting fish
Swimming pool
Soggy Lion Yawn
Více obrázků doporučených editorem >>Nejnovější obrázky Editorial
Presidential Campaign Support At Sea
Palm Trees
Asian Christian Nun Surrounded by Women, Human Races
A woman and children look at three military men in retro uniform
Church in Istanbul, Turkey
Outdoor water sport
East European Gypsy Party Musicians

Více obrázků v licenci Editorial >>

o nás | kontakt | právní aspekty | mapa stránek

© 2008 TAK spol. s r.o. oficiální partner dreamstime pro ČR a SR